לימודי הנדסאי תנאי קבלה

בתל חי הנדסאים מתקיימים לימודי הנדסאי בקשת רחבה של תחומים מקצועיים, המעניקים ידע תיאורטי ומעשי רב ערך, וכן דיפלומה הפותחת את הדלת להשתלבות בתחומי עיסוק מגוונים. על מנת לזכות בתעודה הנכספת יש לסיים את תוכנית הלימודים, המורכבת לרוב מארבעה-חמישה סמסטרים, את הבחינות הרלוונטיות ואת הפרויקט הגמר, וכל מטלה אקדמית נוספת.

 

קשת רחבה של מקצועות

כאמור, מקיימים לימודי הנדסאי בשורה ארוכה של מקצועות, ביניהם הנדסאי תוכנה, מכשור רפואי, תעשייה וניהול – לוגיסטיקה ושילוח בינלאומי, מכונות – אנרגיה וגז טבעי, רכב – מערכות מתקדמות, בניין, חשמל, אלקטרוניקה, וכימיה עם התמחות פודטק. בנוסף, אנו מציעים לימודי עיצוב כגון אדריכלות ועיצוב פנים, ואדריכלות נוף. באופן כללי, תנאי הקבלה למקצועות אלו דומים למדי וכל שנדרש הוא תעודת בגרות מלאה, עם לפחות שלוש יחידות אנגלית ומתמטיקה בציון עובר, וכן שתי יחידות בספרות או בהבעה ולשון.

 

אפשרויות קבלה נוספות

אמנם אנו מציבים עבור לימודי הנדסאי תנאי קבלה נוחים, אולם גם ערים לכך שלא כל המועמדים עומדים בתנאים אלו – כל אחד מסיבותיו שלו. לכן ישנן אפשרויות קבלה אחרות. ראשית, בוגרי מכינות קדם אקדמיות או מכינות 30+ יוכלו ממוסדות מוכרים בארץ יוכלו להתקבל, ומי שסיים לימודי תיכון בחו"ל יגיש לנו אישור ממשרד החינוך שהינו שווה ערך לבגרות, או השכלה המאפשרת לימוד גבוהים במדינת המוצא. מלבד זאת, בלימודי תקשורת ואדריכלות גם נדרש ריאיון אישי.

 

מעבר לכך יכול להתקבל מי שסיים את המכינה במכללה שלנו, שגם נהנה מזכות קדימה בקבלה למסלולי הנדסאים יישומיים לעומת מסיימי מכינות ממכללות אחרות. מכינה זו מיועדת למי שיש לו 11 שנות לימוד, וכן למי שרוצה לרענן את הידע לקראת הלימודים, והיא מספקת ידע מבוסס במקצועות הליבה ובאסטרטגיות למידה לצורך השתלבות מוצלחת בלימודי הנדסאים.

 

לבסוף, אם אתם בוגרי כיתה י"ב בעלי בגרות עם 3 יחידות לפחות באנגלית ובמתמטיקה, ומצויים לפני השירות הצבאי, כדאי שתשמעו על העתודה הטכנולוגית שלנו. מדובר במסלול מיוחד בן שנתיים של הנדסאי מכונות מכטרוניקה, המכשיר אתכם להשתלבות במקצועות ההנדסה בצבא ובאזרחות, בין היתר בענפי הפלסטיקה, עיבוד מתכות, תעשייה עתידית ידע, פטרוכימיה, מיקרו-אלקטרוניקה ועוד.

 

לפרטים נוספים והרשמה

מעוניינים בפרטים נוספים על על לימודי הנדסאי: תנאי קבלה, מה לומדים ואיך נרשמים? אם כן, הנכם מוזמנים ליצור עימנו קשר ב- 6846*.

 

ואולם, הצעד הראשון לעבר התעודה ואל תוכנית הלימודים המרתקת, הוא כמובן להתקבל אל הלימודים. במכללת מעמידים עבור לימודי הנדסאי תנאי קבלה נוחים ומאפשרים, כפי שתוכלו לראות בסקירה הבאה.