טכנאי מכשור רפואי לימודים תנאי קבלה

בתל חי הנדסאים פועלת מגמת לימודי הנדסה רפואית עם התמחות במכשור רפואי. המגמה מזמינה אתכם להצטרף אל ענף המתפתח בצעדי ענק ולא פעם מציג את המילה האחרונה בטכנולוגיה. אכן, עולם המכשור הרפואי עושה מדי שנה קפיצות דרך משמעותיות, ובהחלט גם עולה הדרישה לאנשי מקצוע מיומנים ובעלי השכלה והכשרה רלוונטית שיתרמו את תרומתם לחברות העוסקות בו.

 

אנו מציבים עבור לימודי מכשור רפואי תנאי קבלה נוחים ומאפשרים, שאותם נפרט בהמשך, הכוללים גם אפשרות לעבור מכינה של המכללה. כמו כן, אנו מציגים תוכנית לימודים מעניינת מאוד ומאתגרת המורכבת ממקצועות תיאורטיים ומעשיים, לרבות מקצועות היסוד הרפואיים והטכנולוגיים, התנסות במעבדות והתנסות  בעבודה עם ציוד רפואי מתקדם וחדיש בבתי חולים.

 

לימודים מכשור רפואי - תנאי קבלה

כאמור, אנו מציבים במגמת מכשור רפואי תנאי קבלה נוחים. תנאי הבסיס עומדים על תעודה בגרות מלאה אשר בה לפחות ציון עובר במתמטיקה 3 יחידות ובאנגלית 3 יחידות, וכן ציון עובר בספרות 2 יחידות או בהבעה ולשון 2 יחידות. יחד עם זאת, מי שרוצה להיות טכנאי מכשור רפואי ותנאי הקבלה האלו גבוהים מדי עבורו, יוכל להתקבל גם אם הינו בוגר של מכינת 30+ או מכינה קדם אקדמית ממוסד מוכר כלשהו בארץ. כמובן, ניתן גם להתקבל עם סיום המכינה שלנו. למידע נוסף למועמדים היכנסו לכאן.

 

המכינה הקדם אקדמית שלנו

כאמור, עבור לימודי מכשור רפואי – תנאי קבלה עומדים תעודת בגרות מלאה. יחד עם זאת, אל המגמה יכולים להתקבל גם מי שאינם עומדים בתנאים, בעלי 11 שנות לימוד, וזאת באמצעות לימודי מכינה קדם אקדמית. הלימודים מכשירים אתכם לקראת תואר ההנדסאי ומועברים על ידי צוות מורים מנוסה, עם תנאים מיטביים ואווירה מצוינת. הדגש הוא על ידע במקצועות הבסיס ובאסטרטגיות למידה, המאפשרים לכם להשתלב בלימודי ההנדסה במכלה בהצלחה. יש לציין כי מומלץ מאוד ללמוד גם את מקצוע הפיזיקה במכינה, הגם שחוק החיילים המשוחררים אינו חל עליו (כן על המכינה) ולכן הוא כרוך בתוספת תשלום. ולבסוף, הבוגרים של המכינה מקבלים עדיפות בכניסה למסלול הנדסאים יישומים לעומת בוגרים של מכינות ממכללות אחרות.

 

דיפלומה ועבודה - טכנולוג רפואי

במאמר זה אנו מתמקדים במכשור רפואי – לימודים ותנאי קבלה, אולם חשוב שתדעו גם מה קורה בסיומם. ראשית, כסטודנטים במגמה יהיה עליכם לעמוד בכל המטלות האקדמיות לאורך שנתיים של לימודים וכן שנה נוספת של הכשרה מקצועית הנקראת סטאז'. זאת, לרבות פרויקט גמר המסכם את ההתנסות המעשית ומתמקד במכשיר רפואי נבחר, לגבי יהיה עליכם להציג את ידיעותיכם בפני וועדת אנשי מקצוע. עם סיום כל המטלות תקבלו תעודת הנדסאי מטעם המכון הממשלתי להכשרה טכנולוגית, וזאת במגמת הנדסה רפואית עם התמחות במכשור רפואי.

 

כסטודנטים במגמה תבצעו פרויקט גמר בתום ההתנסות המעשית. פרויקט זה יסכם את ההתנסות שלכם במכשיר רפואי נבחר, ובמסגרתו תדרשו להציג את שלמדתם בפני ועדה המורכבת מאנשי מקצוע. כבוגרי המגמה תהיו זכאים לדיפלומת הנדסאי, מהמכון הממשלתי להכשרה טכנולוגית, במגמת הנדסה רפואית בהתמחות מכשור רפואי. באמצעות תעודה זו תוכלו להשתלב בתור טכנולוגים רפואיים במכונים רפואיים ובבתי חולים, וזאת בהתאם להתמחות בה בחרתם כגון טכנולוג סונר נשים, טכנולוג א.ק.ג, טכנולוג מעבדת שינה, טכנולוג תפקוד ריאה ועוד.

 

לפרטים נוספים והרשמה

מעוניינים בפרטים נוספים על מכשור רפואי: לימודים, תנאי קבלה, תעודה וכדומה? מעוניינים לדבר עם נציגי המכללה ולקבל מידע על ההרשמה, שכר הלימוד והמקצועות הנלמדים? אם כן, הנכם מוזמנים ליצור עימנו קשר ב- 6846*.