מועמדים

נהלי הרשמה

מועמדים

או-קיי, החלטתם ללכת על זה...
 
דבר ראשון – כדי שתוכלו לבדוק ביסודיות את הסיכוי שלכם להתקבל למכללה הטובה בצפון, הקמנו בעבורכם את המרכז לייעוץ לימודים. המרכז מכשיר ומעסיק סטודנטים המתפקדים כיועצים לכל החוגים הקיימים במכללה. המרכז מהווה את החוליה הראשונה המקשרת ביניכם לבין המכללה – עונה על כל השאלות והתהיות, מספק את כל הטפסים ומבצע את הסיורים ואת שאר הירקות שתזדקקו להם. הסטודנטים במרכז הייעוץ יהיו הראשונים ללוות אתכם בדרככם ללימודים במקום הירוק ביותר בארץ. הם זמינים בכל יום בין שמונה בבוקר לשמונה בערב, לפעמים גם עד תשע. בימי שישי הם עומדים לרשותכם מתשע בבוקר ועד שתיים בצהריים. אפשר לדבר אתם בטלפון ולפגוש אותם בפגישות ייעוץ ובסיורים מודרכים בשיעורים (בימי הלימודים כמובן). אתם מוזמנים להרגיש חופשיים ולזכות להיוועץ בהם.
 
אם סיימתם את שלבי הבחינה והבדיקה, אתם מוזמנים לקפוץ למים ולהגיש ערכת הרשמה ללימודים במרכז הייעוץ כבר היום.
 
כמובן שרצוי לפנות להתייעצות עם המוקדנים המנוסים, מהם תשמעו איך למלא את טופס הנדרש, מה הוא התהליך ואיך להכין את ערכת ההרשמה המושלמת שתבטיח לכם קבלת תשובה מהירה.
 
כבר בשיחה הראשונה תוכלו לשמוע האם אתם זקוקים למכינה (אם התשובה חיובית - תלמדו איזו מארבע המכינות של מכללת תל-חי מתאימה לכם ביותר); תקבלו מידע על דרישות החוגים והמסלולים השונים; תבינו אלו טפסים ותמונות עליכם להמציא; תשמעו מתי יתקיים יום פתוח, איפה הכי כדאי לגור (מעונות, מושב או קיבוץ) ולהיכן כדאי לצאת לבלות.
 
 
לפרטים נוספים ניתן לפנות למרכז ההכוונה האקדמי בטלפון:: 1-800-78-08-08
או לפורום המכללה הטכנולוגית בדף הפייסבוק שלנו.
נציגנו ישמחו לענות על כל שאלה תוך 24 שעות.